Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs ortograficzny

Konkurs  rozstrzygnięty!

Z przyjemnością informujemy, że konkurs „Wierszem łatwiej, szybciej, radośniej czyli rymowanki, wyliczanki, fraszki oraz inne sposoby skuteczne w nauce ortografii” został rozstrzygnięty.

W grudniu 2020 roku w siedzibie Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Tomaszowie Mazowieckim miało miejsce podsumowanie VI edycji konkursu, którego uczestnikami byli uczniowie szkół podstawowych z terenu miasta Tomaszowa Mazowieckiego i powiatu tomaszowskiego.

Komisja konkursowa w składzie: Bogumiła Szmid, Aleksandra Cedro, Anna Bawolak, Edyta Pietraszewska, Katarzyna Tomala przyznała następujące miejsca i wyróżnienia, doceniając zaangażowanie i kreatywność uczniów w tak wyjątkowym i trudnym czasie, jakim jest pandemia koronawirusa:

I miejsce: Maria Kwiatkowska SP 11, Martyna Misiak SP 14, Hanna Pieńczak SP Łaznów

II miejsce: Aleksandra Siąkowska SP 6, Wiktoria Burchard  SP 12

III miejsce: Julia Chyb SP 6, Bartłomiej Knejski SP 6

Wyróżnienia: Kacper Szalkiewicz SP 12, Jakub Dudek SP 6, Aleksandra Góral SOS-W, Dominika Zysiak SP 14, Zofia Kaczmarek SP 12, Weronika Stańczyk SP 6, Nadia Rudzińska   SP Łaznów.

Wyróżnienia – pocieszenia: Emilia Krawczyk SP 12, Filip Gonera SP 12, Julia Smuga SP 14,

Amelia Magiera SP 14, Patrycja Rebzda SP Łaznów, Julia Karp SP Łaznów, Martyna Jałmużna SP Łaznów, Oliwia Wróbel SP Łaznów, Patryk Senyk SOS-W, Katarzyna Bykowska  SP Łaznów, Kornelia Kapelan SP Łaznów.

Rozdanie nagród odbyło się w dniu 13 stycznia b.r. w poradni. Niestety, ze względu na obecną sytuację pandemiczną w naszym kraju, miało ono charakter kameralny, bez równoczesnego udziału wszystkich laureatów i honorowych gości.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zachęcamy do udziału w kolejnej jego edycji, głęboko wierząc, że już                          przyjaznych, normalnych warunkach.

Dziękujemy nauczycielom, rodzicom, opiekunom za wspieranie zdolności swoich dzieci, podopiecznych i uczniów.

Konkurs Regulamin konkursu ortograficznego